Syropy do granity

koncentraty do granity

Polecamy zakup Naszych sprawdzonych syropów do granity. Zachęcamy do wypróbowania naszych koncentratów do sorbetów w przyrządzanych przez Państwa deserach lodowych. Wykorzystujemy w produkcji naszych syropów do granity naturalne składniki.

Dlaczego warto zakupić nasze koncentraty do sorbetów?

Gwarantujemy najwyższą jakość syropów do sorbetów. Nie tracą one kolorów i smaków podczas chłodzenia. Oferujemy Państwu znakomite ceny naszych koncentratów do granity. Obsługujemy zamówienia na syropy do granitorów w całej Polsce. Zapewniamy szybki transport produktów. 

SMAKI:
Aby wykonać znakomity sorbet, który przyciągnie rzeszę spragnionych klientów potrzebny jest najwyższej jakości syrop do granity, a także jedynie woda oraz granitor. Nic prostszego, prawda? Odpowiednio dobrane proporcje, które podane są przy każdym z naszych koncentratów do granity są kluczem do sukcesu. Stosunek mieszania naszych bardzo wydajnych syropów do sorbetów do ilości potrzebnej wody pozwala na serwowanie najlepszych sorbetów w Państwa okolicy! Znakomitej jakości syropy do granity, które produkujemy pozwolą Ci na tworzenie przepysznych, uwielbianych przez dzieci, młodzież, a także  dorosłych lodowych sorbetów.

Nasze syropy do granity są bardzo ekonomiczne. Oczywiście idzie to w parze z jakością. Sorbety, które powstają z wykorzystaniem naszych syropów do granitora mają intensywne kolory oraz wyrazisty smak. Nie tracą swoich właściwości  podczas chłodzenia w granitorach i innych maszynach chłodniczych.

Granity powstałe z naszych syropów do sorbetów zawsze prezentują się spektakularnie. Jeżeli zastanawiają się Państwo nad zakupem syropu do sorbetu polecamy przede wszystkim zwrócić szczególną uwagę na producenta, a także na brak w składzie syropu do granity szkodliwych substancji chemicznych.

kielichy i kubki do sorbetów

Zapraszamy serdecznie do zakuków oprakowań do sorbetów: kubków do slushy i shake’ów oraz kielichów do granity. Każdy z naszych kielichów do sorbetów jest barwny, wesoły i kolorowy, ma fantazyjny kształt, a także posiada tematyczną pokrywkę.

Kielichy oraz kubki do granity są wygodne w użyciu i wykonane z solidnych materiałów, tym samym można je wykorzystać ponownie. Ponadto posiadają pozytywną opinię Zakładu Ekologii Opakowań. Do kubków i kielichów do granity dołączane są kolorowe rurki i łyżeczki.

Nasza oferta kubków i kielichów do sorbetów jest kierowana do właścicieli punktów gastronomicznych, lodziarni i barów, którzy pragną urozmaicić swoją ofertę o znakomite, orzeźwiające sorbety.

żelki i słodycze

W Naszej ofercie znajdą Państwo również słodkości w postaci różnego rodzaju żelków i cukierków.

Proponujemy bogaty wybór megażeli o rozmaitych smakach, kształtach i kolorach oraz opakowania na megażele mieszczące do 1000 sztuk produktów.

Nasza oferta zawiera również inne rodzaje żelków: gigantżele oraz sokożelki. Gigantżele gwarantują moc dobrej zabawy i uśmiechu naszych najmłodszych pociech, sokożelki z kolei nadziane są znakomitym sokiem owocowym. Wszystkie żelki występują także w wersji z kwaśną posypką.

Oprócz żelków zapewniamy także innego rodzaju słodycze, takie jak owocowe cukierki, czy gumy balonowe.